Faház égett Esztergomban

2026. június 24. 11:42

Kigyulladt egy hétvégi ház kedden este Esztergomban, a Kusztusi utcában.

Az esethez az esztergomi és a nyergesújfalui hivatásos tűzoltók vonultak. Az épületből három, tizenegy kilogrammos gázpalackot és két turista palackot vittek ki, amelyeket hőhatás ért.

A tűzoltók visszahűtötték a gázpalackokat, és egy vízsugár, kéziszerszámok segítségével eloltották a lángokat, majd hőkamerával átvizsgálták az ingatlant.

Az oltást nehezítette, hogy a tűzoltógépjárművel nem lehetett megközelíteni a helyszínt. Az eset során nem sérült meg senki.

 

Fotó: Illusztráció

Széchenyi 2020 Kohéziós Alap