Égő istállóhoz vonultak
2026. június 22. 11:13
Az M1-es autópályán kisbusz és személyautó ütközött össze.
Teljes egészében égett egy kétszáz négyzetméteres, faszerkezetű istálló vasárnap éjjel Tárkányban. A kisbéri hivatásos, a nagyigmándi önkormányzati és a tárkányi önkéntes tűzoltók kiérkezése előtt a tulajdonos kiterelte az állatokat az épületből. Az egységek három vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. Az istállóban egy rakodógép, egy kertészeti kistraktor, illetve széna körbálák voltak, amelyek megsemmisültek a tűzben.
Összeütközött egy kisbusz és egy személygépkocsi vasárnap délelőtt az M1-es autópályán, Győr irányában, Tata térségében. A tatabányai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket.
Fotó: Illusztráció