Kultúra, Sport





Kultúra

Sporthírek

 
 

2018. év

XI. Borbély Zoltán Labdarúgó Torna

http://komarom.katasztrofavedelem.hu/hirek/5108-mentek-jatszottak-gyoztek

8 fő I. helyezés

XIV. Széchenyi Ödön Országos tűzoltósport-verseny

http://komarom.katasztrofavedelem.hu/hirek/5101-veget-ert-a-szechenyi-odon-orszagos-tuzoltosport-verseny

12 fő

Regionális Közlekedésbiztonsági verseny

http://komarom.katasztrofavedelem.hu/hirek/5060-regios-kozlekedesbiztonsagi-vetelkedon-vettek-reszt

Juhász Sándor c. tű. ftőrm II. helyezés

Németh Zoltán c. tű. ftőrm. II. helyezés

Kovács Balázs tű. főhadnagy III. helyezés

Benkke István Roland tű. főhadnagy III. helyezés

VI. Turul Lépcsőfutó Bajnokság

http://komarom.katasztrofavedelem.hu/hirek/5055-hatodik-alkalommal-kerult-megrendezesre-a-turul-lepcsofuto-bajnoksag

 

Dr. Takács Piroska I. helyezés

Sikos Károly Álmos VI. helyezés

Országos Terepfutó Bajnokság

http://komarom.katasztrofavedelem.hu/hirek/5034-bronzerem-az-orszagos-terepfuto-bajnoksagon

 

Dr. Takács Piroska III. helyezés

 

BM OKF Úszóbajnokság

/letoltes/document/komarom/1238-tovabbi-eredmenyek-komarom-esztergom-megye.docx

10 fő

X. Katasztrófavédelmi Ergométeres Bajnokság

http://komarom.katasztrofavedelem.hu/hirek/4969-embert-probalo-verseny-jasz-nagykun-szolnok-megyeben

1 fő 5. helyezés

 

2017. év

BM OKF Atlétika Bajnokság

 

Országos Tekeverseny

1 csapat, első hely

BM OKF Úszóbajnokság

összetettben a 7. hely

Borbély Zoltán labdarúgó emléktorna

Esztergom HTP. csapata 1. hely

Kismotorfecskendő szerelő verseny  
Megyei Teremlabdarúgó Verseny Komárom HTP csapata 1. hely
SOTE lépcsőfutó Bajnokság, 6 egyéni, 2 páros vett részt
TFA 6 fő
V. Turul Lépcsőfutó Bajnokság 182 fő
BM OKF Pontszerző Labdarúgó Bajnokság 1 csapat
I. Terepkerékpár Verseny 23 fő
Tűzkakas Strandfoci Bajnokság 1 csapat

 

2016. év

BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság         2016. évi  Megyei Pontszerző Úszóbajnokság

8 fő

 

2015. év

BM Országos Síverseny, Eplény

5 fő

„Tűzoltó” síverseny Kékestető

3 fő

BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság 2015. évi  Megyei Pontszerző Úszóbajnokság

9 fő

I. AIR Metric újévi szánkótoló verseny

15 fő

Országos Katasztrófavédelmi Atlétika Bajnokság

12 fő

VIII: Borbély Zoltán Labdarúgó Emléktorna

1 csapat

BM Országos Terepfutó Bajnokság

2 fő

III. Tatabányai Turul Lépcsőfutó Bajnokság

12 fő

BM OKF Kispályás Labdarúgó Torna

11 fő

XX. Tűzkakas Tűzoltó Strandfoci Bajnokság

1 csapat

XXXIV. Gerecse 50 Decathlon teljesítménytúra

18 fő

 

2014. év

BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság 2014. évi Úszóbajnokság

3 fő

Országos Katasztrófavédelmi Atlétika Bajnokság

9 fő

BM OKF Országos Terepfutó Bajnokság

2 fő

II. Tatabányai Turul Lépcsőfutó Bajnokság

11 fő

BM OKF Kispályás Labdarúgó Torna

10 fő

XXXIII. Gerecse 50 Decathlon teljesítménytúra

13 fő

 

2013. év

2013. évi „Tűzoltó” síverseny Kékestető

4 fő

BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság 2013. évi Úszóbajnokság

1 fő

XXXII. Gerecse 50 Decathlon teljesítménytúra.

9 fő

2013. évi Belügyi Fallabda Bajnokság

2 fő

Országos Terepfutó Bajnokság

3 fő

Országos Katasztrófavédelmi Atlétika Bajnokság

2 fő

I. Tatabányai Turul Lépcsőfutó Bajnokság

13 fő

Royal Vodka Fighters’ Run akadályverseny

2 fő

IX. TFA-Hungary bajnokság

11 fő

Stégmester horgászverseny

1 csapat

SOTE Lépcsőfutó Országos Bajnokság

7 egyéni és 2 páros induló

Labdarúgó-bajnokság Jancsek Csaba emlékére Székesfehérváron

1 csapat (11 fő)

BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság 2013. évi Úszóbajnokság

100 mell, és gyors úszásban

 

1. helyezés

Országos Terepfutó Bajnokság

2. helyezés

Országos Katasztrófavédelmi Atlétika Bajnokság

Kézigránát hajításban

 

1. helyezés

I. Tatabányai Turul Lépcsőfutó Bajnokság

női I-es 1. helyezés, férfi I-es kategóriában 1. és 3. helyezés

Stégmester horgászverseny

2. helyezés

Labdarúgó-bajnokság Jancsek Csaba emlékére Székesfehérváron

Nyergesújfalu Katasztrófavédelmi Őrs 1. helyezett